Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 19.4.2019
Nepřítomné třídy012345678910
1.APrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
1.BPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
1.PAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
2.APrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
2.BPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
2.SAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
3.APrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
3.BPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
3.TAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
4.APrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
4.BPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
4.KAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
5.QAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
6.XAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
7.MAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
8.OAPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
8.OBPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPrázPráz
Nepřítomní učitelé012345678910
Adamec Jan-----------
Alánová Milana-..........-....----
Balátová Mária--....-..-....----
Bednářová Marta------....---
Breburdová Vlasta-----------
Burianová Ivana-........------
Crhonková Jitka-..--..------
Čermáková Hana-----------
Černá Jana-........------
Drábková Blanka-..............----
Grmelová Kateřina-----------
Hájek Jiří---........-----
Hanák Pavel-------....---
Herman František-........-......---
Höferová Iveta-----------
Holzer Miloš-....--....-----
Hrdinová Alena---......-....---
Hrežová Jitka-..--..-....---
Hučíková Jitka-----------
Hýžová Drahomíra-----------
Jančiová Lenka---....-....---
Jelínková Hana-----------
Jirešová Zuzana-----------
Kaňová Olga-----------
Katecheta-----------
Klement Václav-----------
Klement Petr--........-....---
Klimešová Alena-....-....-----
Kolčářová Jana--......-....---
Kraváčková Libuše-----------
Kremličková Petra-----------
Kubartová Ivana-----....----
Kudlička Petr-........-......---
Kupková Gabriela-......-------
Mačíková Miloslava-----------
Machová Jana-----------
Máslová Renata-..-........----
Měřínská Romana----........----
Mikulka Radek----....-....---
Minářová Lada-......-------
Molčanová Lenka-----------
Nedomová Petra-........-....---
Orálková Lucie-----------
Orság Jaroslav-....--------
Orságová Romana-----....----
Plevová Jana-..........-....---
Podolanová Alena-----------
Pospíšilová Lucie-..---....----
Praktikant/ka-----------
Schweidlerová Monika-----------
Skálová Klára-............-----
Spáčil Jaroslav-----------
Šefčíková Vlasta-----------
Ševčíková Zuzana-........-....----
Šimoníková Marcela-----------
Šustek Zdeněk--....-....----
Tichopádová Eva-----------
Tonkovičová Monika-........-....---
Trávníčková Šárka-----------
Tvrďoch Lukáš-............-----
Vejmolová Alena--......------
Vlčková Eva-........--....---
Voženílková Ivana---..-------
Vybíralová Iva--....--....---
Wetterová Danuše-..-..-------
Zádrapová Lenka--..--------
Zavadil Ivo-----------
Zbořilová Zlatka-..........-----
Zedníková Olga-----------
Zourková Renata-----------
Změny v rozvrzích tříd:
1.A0.-10. hod Prázdniny
1.B0.-10. hod Prázdniny
1.PA0.-10. hod Prázdniny
2.A0.-10. hod Prázdniny
2.B0.-10. hod Prázdniny
2.SA0.-10. hod Prázdniny
3.A0.-10. hod Prázdniny
3.B0.-10. hod Prázdniny
3.TA0.-10. hod Prázdniny
4.A0.-10. hod Prázdniny
4.B0.-10. hod Prázdniny
4.KA0.-10. hod Prázdniny
5.QA0.-10. hod Prázdniny
6.XA0.-10. hod Prázdniny
7.MA0.-10. hod Prázdniny
8.OA0.-10. hod Prázdniny
8.OB0.-10. hod Prázdniny