Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Monday 16. 12.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2.SA LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK LVK
3.TA Proj
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Crhonková Jitka - KP - ND ME - ZZ ZZ - - -
Čermáková Hana - - - - - - - - - - -
Grmelová Kateřina - - - - - .. .. - - - -
Hájek Jiří - ŠV ŠV ME - ŠV ŠV - - - -
Herman František - BE BE MS MS .. .. - - - -
Holzer Miloš - .. KB - BA - - - - - -
Klement Petr - - - - KO - .. .. - - -
Klimešová Alena KP
Mikulka Radek - BA DB OR - - KO KO - - -
Nedomová Petra - - MA
Plevová Jana VL OG OG -
Pospíšilová Lucie - - - KB .. .. - - - -
Šustek Zdeněk - KU .. TI ŠV - MS - - - -
Wetterová Danuše - VY BA TI BA - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Alánová Milana
před 7. hod dohled G 2.patro  
Balátová Mária
1 Pohotovost  
2 supl. (WE) MA 5.QA 165
4 supl. (HO) MA 6.XA (P1) 268
4 spojeno (WE) MA 6.XA (P2) 268
před 5. hod dohled G 1. patro  
Bednářová Marta
1 spojeno (HE) TV 4.KA (Chl) H2
2 spojeno (HE) TV 4.KA (Chl) H2
Danešová Martina
před 7. hod dohled G 1. patro  
Drábková Blanka
1 odpadá ČJ 2.SA
2 supl. (MI) ČJ 6.XA 268
Grmelová Kateřina
0. - 4. les., 7. - 10. les.Pedagogický dohled
5. - 6. les.Pedagogický dohled
Herman František
0. les., 7. - 10. les.Pedagogický dohled
1. - 6. les.Pedagogický dohled
Holzer Miloš
0. les., 3. les., 5. - 10. les.Pedagogický dohled
1. - 2. les., 4. les.Pedagogický dohled
Hrdinová Alena
4 Pohotovost  
před 1. hod dohled G přízemí  
Klement Petr
0. - 10. les.Pedagogický dohled
Klimešová Alena
3 spojeno (PS) AJ 2.A (AJ11) 160
před 4. hod dohled G přízemí  
4. les.Pedagogický dohled
Kolčářová Jana
4 supl. (KL) ČJ 2.A 269
6 supl. (MI) SDE 3.B (DEX1)+ 353
7 supl. (MI) SDE 3.B (DEX1)+ 353
před 2. hod dohled G 2.patro  
Kubartová Ivana
2 supl. (HO) IN 2.A (IN1) IN01
3 odpadá ZE 2.SA
4 supl. (PS) MA 1.B 355
Kudlička Petr
1 supl. (ŠT) IN 2.A (IN2) IN01
Kupková Gabriela
1 supl. (CN) AJ 4.B (AJ12) 353
4 supl. (KŠ) AJ 1.PA (AJ11) 160
Machová Jana
2 supl. (ND) AJ 3.A (AJ11) 355
5 odpadá AJ 2.SA (AJ11)
Máslová Renata
3 supl. (HE) IN 4.B (Chl) IN02
4 supl. (HE) IN 4.B (Chl) IN02
6 supl. (ŠT) ZE 1.PB 217
Měřínská Romana
3 Pohotovost  
4 supl. (CN) AJ 4.A (AJ11) 353
5 změna CH 3.TA 222
Minářová Lada
2 Pohotovost  
před 2. hod dohled G přízemí  
Nedomová Petra
3 spojeno (CN) AJ 2.B (AJ11) 353
3 změna AJ 2.B (AJ12) 353
Orság Jaroslav
1 Pohotovost  
3 supl. (MI) ČJ 8.OA 354
Orságová Romana
3 spojeno (PV) MA 3.B (P1) 159
4 spojeno (PV) MA 3.B (P2) 159
před 5. hod dohled G přízemí  
Plevová Jana
6. les.Soutěž
Ševčíková Zuzana
1 spojeno (HJ) CH 1.B (FY11) 104
1 změna CH 1.B (CH11) 104
2 spojeno (HJ) CH 1.B (FY11) 104
2 změna CH 1.B (CH11) 104
4 supl. (ŠT) MA 3.TA 104
4 odpadá MA 2.SA
5 spojeno (HJ) CH 1.A (FY12) 104
5 změna CH 1.A (CH12) 104
6 spojeno (HJ) CH 1.A (FY12) 104
6 změna CH 1.A (CH12) 104
Tichopádová Eva
3 supl. (ŠT) SV 6.XA (P2) 268
3 spojeno (WE) SV 6.XA (P1) 268
Tonkovičová Monika
před 3. hod dohled G 2.patro  
Vejmolová Alena
před 3. hod dohled G přízemí  
Vlčková Eva
2 Pohotovost  
6 klubovna  
Vybíralová Iva
1 supl. (WE) MA 3.TA 165
Zbořilová Zlatka
6 spojeno (CN) AKN 7.MA (AKN1)+ 360
7 spojeno (CN) AKN 7.MA (AKN1)+ 360
Změny v rozvrzích tříd
1.A
5 CH FY12 104 spojí ŠV (HJ)
5 CH CH12 104 změna ŠV
6 CH FY12 104 spojí ŠV (HJ)
6 CH CH12 104 změna ŠV
1.B
1 CH FY11 104 spojí ŠV (HJ)
1 CH CH11 104 změna ŠV
2 CH FY11 104 spojí ŠV (HJ)
2 CH CH11 104 změna ŠV
4 MA 355 supluje KB (PS)
6 AJ AJ12 odpadá (PS)
1.PA
4 AJ AJ11 160 supluje KP (KŠ)
1.PB
6 ZE 217 supluje MS (ŠT)
2.A
1 IN IN2 IN01 supluje KU (ŠT)
2 IN IN1 IN01 supluje KB (HO)
3 AJ AJ11 160 spojí (PS)
4 ČJ 269 supluje KO (KL)
2.B
3 AJ AJ11 353 spojí ND (CN)
3 AJ AJ12 353 změna ND
2.SA
0. - 10. les.Lyžařský kurz
3.A
2 AJ AJ11 355 supluje MA (ND)
6 Ak AK31 360 spojí ZZ (CN)
6 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
6 SBi BI31 odpadá (KL)
7 Ak AK31 360 spojí ZZ (CN)
7 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
7 SBi BI31 odpadá (KL)
3.B
1 Bi odpadá (HO)
3 MA P1 159 spojí OG (PV)
4 MA P2 159 spojí OG (PV)
6 Ak AK31 360 spojí ZZ (CN)
6 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
6 SBi BI31 odpadá (KL)
6 SBN BIN1 odpadá (KL)
7 Ak AK31 360 spojí ZZ (CN)
7 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
7 SBi BI31 odpadá (KL)
7 SBN BIN1 odpadá (KL)
3.TA
1 MA 165 supluje VY (WE)
4 MA 104 supluje ŠV (ŠT)
5 CH 222 změna ME
skup AJ11: 4. les.Projekt
4.A
4 AJ AJ11 353 supluje ME (CN)
6 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
7 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
4.B
1 AJ AJ12 353 supluje KP (CN)
3 IN Chl IN02 supluje MS (HE)
4 IN Chl IN02 supluje MS (HE)
6 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
7 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
4.KA
1 TV Chl H2 spojí BE (HE)
2 TV Chl H2 spojí BE (HE)
5.QA
2 MA 165 supluje BA (WE)
5 TV Dív odpadá (GR)
5 TV Chl odpadá (HE)
6 TV Dív odpadá (GR)
6 TV Chl odpadá (HE)
6.XA
2 ČJ 268 supluje DB (MI)
3 SV P2 268 supluje TI (ŠT)
3 SV P1 268 spojí TI (WE)
4 MA P1 268 supluje BA (HO)
4 MA P2 268 spojí BA (WE)
7.MA
6 Ak AK31 360 spojí ZZ (CN)
6 AKN AKN1 360 spojí ZZ (CN)
6 SBi BI31 odpadá (KL)
7 Ak AK31 360 spojí ZZ (CN)
7 AKN AKN1 360 spojí ZZ (CN)
7 SBi BI31 odpadá (KL)
8.OA
3 ČJ 354 supluje OR (MI)
6 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
7 SDE DEX1 353 supluje KO (MI)
Pedagogický dohled u třídy:
2.SA
Hodina: 0. - 4. les., 7. - 10. les., Učitel: Grmelová Kateřina, Holzer Miloš, Klement Petr
Hodina: 5. - 6. les., Učitel: Holzer Miloš, Klement Petr

Žáci 2.SA, kteří nejedou na LVK mají výuku podle 1.PA.